Aktualności

Tani laptop do pracy biurowej i zdalnej

Tani laptop do pracy biurowej

06.08.21

Laptop do pracy nie musi być tytanem mocy. Co więcej, zbyt mocny procesor czy karta graficzna, jak w komputerze dla graczy, tylko by mu przeszkadzały. Mały pobór energii, cicha i długa praca na baterii. Taki powinien być idealny biznesowy laptop do biura. A że obecnie na topie jest praca zdalna, laptopy biznesowe są przydane także wtedy, gdy w grę wchodzi nauka zdalna naszych dzieci. My pokazujemy, jak tanio kupić takie laptopy biznesowe do pracy jako sprzęt poleasingowy.

Więcej
Mini laptop do pracy

Mały laptop mini do pracy

04.08.21

Mały laptop, kosztował kiedyś tyle samo, co luksusowy samochód marki Cadillac. Obecnie, nowoczesny laptop mini, czy też wydajny ultrabook, też do tanich nie należy. Znacznie taniej, można kupić takie nieduże komputery przenośne jako laptopy poleasingowe. W naszej ofercie znajdziecie je Państwo w szeregu wariantów. W każdym wypadku, będą to produkty klasy biznes, noszące logo najlepszych firm komputerowych na świecie. 

Więcej
Wymagania Windows 10

Windows 10: wymagania sprzętowe w 2021

05.10.20

Windows 10, niemal całkowicie zdominował rynek systemów operacyjnych w Polsce. Od czasu debiutu tego systemu w 2015, minęło już ponad 5 lat. Także wymagania minimalne, określone przez Support Microsoft, uległy od tego czasu zmianie. Dotyczy to zarówno pojemności dysku SSD jak i posiadanej przez nasz komputer pamięci RAM. Dziś na naszym blogu bierzemy pod lupę realne wymagania sprzętowe Windows w 2020 roku.

Więcej
Dysk SSD do laptopa

Jaki dysk SSD do laptopa?

28.09.20

Dysk SSD to najlepszy sposób, jak przyspieszyć starszy laptop czy stacjonarny komputer PC. Zyskamy nie tylko szybkość działania naszego sprzętu. Windows będzie gotowy do pracy w kilkanaście sekund po tym, jak naciśniemy przycisk START. Dyski półprzewodnikowe SSD, są także całkowicie bezgłośne oraz pobierają znacznie mniej energii elektrycznej, niż poprzedzające je, talerzowe napędy HDD. Jeżeli takie urządzenie nie posiada części ruchomych, jest więc w oczywisty sposób znacznie mniej podatne na awarie. Na naszym blogu, doradzimy jak wybrać dysk SSD do laptopa, zarówno w formacie SATA 3 jak i M.2. No i oczywiście, wszystkie laptopy poleasingowe w naszej ofercie są już w wariancie bazowym, wyposażone w takie właśnie, szybkie nośniki danych SSD.

Więcej
Jak zrobić zrzut ekranu na laptopie?

Zrzut ekranu: jak zrobić screena na laptopie?

21.09.20

Czasami bardzo proste z pozoru zadanie, okazuje się całkiem trudne do wykonania. Jak zrobić print screen na laptopie? Co, jeżeli na klawiaturze, nie ma dedykowanego do tego przycisku Prt Sc? A jeżeli posługujemy się innym, niż typowa klawiatura QWERTY, układem klawiszy? Nasz blog udostępnia porady, które mają na celu zwiększyć użyteczność oferowanego przez nas sprzętu komputerowego. Tutaj dowiesz się, dokąd trafia taki zrzut ekranu. Jak wykorzystać nowe systemowe narzędzie Wycinek i szkic w Windows 10. Pomożemy także użytkownikom laptopów Apple, którzy dowiedzą się jak zrobić Screen Shot Mac.

Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl