Tanie używane komputery poleasingowe

Tanie używane komputery poleasingowe klasy biznes

Sortuj produkty
sortuj wg :

Przedsiębiorcy oraz nabywcy indywidualni, szukający wysokiej klasy sprzętu, w świetnej cenie, od lat wybierają komputery poleasingowe. Duże firmy i korporacje, leasingują wyłącznie najwyższej klasy sprzęt komputerowy, wiodących światowych marek. Tak jak laptopy po leasingu, takie komputery stacjonarne, posiadają niespotykany gdzie indziej stosunek ceny do jakości. Niezależnie, czy będzie to komputer HP, Lenovo, Dell czy Apple, zawsze będzie to potężna maszyna klasy biznes. Jest to zakup na lata, który można potem rozbudowywać, w miarę potrzeb.

Firma Scrascom, oferuje Państwo możliwość stworzenia gotowych miejsc w pracy, w oparciu o komputery PC i monitory poleasingowe. Dodatkową atrakcję takiego rozwiązania, stanowi fakt, iż system operacyjny Windows 10 jest wliczony w jego cenę. Dodatkowo, nasze komputery poleasingowe wyposażone są w wersję Pro, tego systemu, której oddzielny koszt wynosi ponad 1000zł. Dla wygody Kupujących, wszystkie kupione u nas urządzenia są natychmiast gotowe do pracy.

Każdy nasz komputer, ma zainstalowany system operacyjny Windows, zgodny ze specyfikacją danego modelu oraz wszystkie najnowsze, aktualne sterowniki. Dodatkowo, instalujemy pakiet biurowy OpenOffice, zapewniający zgodność z formatami plików Microsoft Office. Nad bezpieczeństwem użytkownika czuwa efektywny antywirus Windows Defender. Surfowanie po Internecie oraz korzystanie z usług Google Maps czy Gmail, ułatwi zainstalowana przez nas przeglądarka Google Chrome.

Biznesowe komputery poleasingowe sprawdzą się także jako maszyny dla graczy. Na życzenie Klienta, możemy je doposażyć w wybraną, dedykowaną kartę graficzną z rodziny Nvidia GTX. W parze z wydajnym procesorem Intel Core i5 lub i7 oraz szybkim dyskiem SSD, stworzy ona mocny komputer gamingowy. Pozwoli to zarówno grać w najnowsze gry, jak i pracować z wymagającymi programami do obróbki grafiki 3D

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl