Laptopy poleasingowe i tanie komputery w cenie importera

Laptopy poleasingowe i tanie komputery w cenie importera

Ten internetowy sklep komputerowy, należy do wrocławskiej firmy Scrascom Sp. z o.o., od lat aktywnie sprowadzającej do Polski markowy sprzęt poleasingowy. Nasz priorytet, to zadowolenie Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. W naszej ofercie znajdują się komputery poleasingowe do wielu zastosowań. Może to być zarówno wydajna stacja robocza dla grafika, jak i prosty notebook do prac biurowych. Sprzedajemy także elitarne ultrabooki, czyli lekkie i wydajne laptopy z najwyższej półki, używane przez często podróżujących managerów. Wszystkie oferowane przez nas notebooki, to wyłącznie najwyższe linie biznesowe, czołowych producentów. Przewyższają one sprzęt elektroniczny z marketów zarówno jakością wykonania, jak i mocą zastosowanych podzespołów.

Sprzęt poleasingowy nie tylko do firmy

Poleasingowe laptopy świetnie sprawdzą się także w użytku domowym. Wydajne podzespoły klasy biznes, poradzą sobie z każdymi typowymi zadaniami. Czy będzie to: przeglądanie stron internetowych, opłata rachunków, czy też oglądanie filmów, zawsze starczy nam mocy procesora czy pamięci RAM.  Szybki i cichy dysk SSD, spowoduje, że system operacyjny Windows będzie gotowy w kilkanaście sekund. Wysokiej jakości wyświetlacze LCD sprawią, że praca z fotografiami czy grafiką, staną się prawdziwą przyjemnością. Gracze komputerowi znajdą u nas także laptop do gier, wyposażony w dedykowaną kartę graficzną. Taki sprzęt, to zakup na lata i znaczna oszczędność. Szczególnie, że w cenie laptopa, zawarty jest system operacyjny Windows 10 Pro.

Laptop gotowy do pracy

Dla wygody kupujących, nasze laptopy poleasingowe są gotowe do pracy, natychmiast po zakupie. Oprócz zainstalowanego systemu Windows 10, w bogatszej wersji Pro, na dysku każdego notebooka znajdują się inne, niezbędne do pracy programy. Pakiet biurowy Open Office, który zapewnia pełną kompatybilność z formatami MS Office (zapis i odczytywanie popularnych plików Word i Excel, itp.). Efektywny antywirus Windows Defender, który od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach bezpieczeństwa. Przeglądarka Chrome, umożliwi nie tylko szybkie surfowanie po Internecie, ale także ułatwione korzystanie z innych usług Google, jak poczta Gmail czy Google Maps.

Klasy jakościowe laptopów poleasingowych

Obecnie wszyscy porównujemy ceny towarów w Internecie, podobnie jest więc w wypadku zakupu komputera po leasingu. Jako że w każdym wypadku, jest to towar mniej lub bardziej używany, warto zwrócić uwagę na opisy i symbole używane przez różnych sprzedających, dla określenia jego stanu. Większość naszej oferty stanowią laptopy poleasingowe klasy A+. Oznacza to, że są one w perfekcyjnym stanie technicznym (każdy element jest absolutnie sprawny). Ich stan wizualny jest bardzo dobry, co potwierdza wielu przedsiębiorców, których pracownicy nie zauważyli, że przydzielono im sprzęt używany. Warto prosić o zdjęcia konkretnego egzemplarza danego modelu. Wystarczy wysłać nam w tym celu maila lub zadzwonić.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl