Laptopy poleasingowe Warszawa

Tanie biznesowe laptopy poleasingowe Warszawa

 

Od wielu lat, laptopy poleasingowe Warszawa i cały region Mazowsze, znają i używają w biznesie. Także prywatni mieszkańcy Stolicy, bardzo chętnie wybierają markowy sprzęt biznesowy, odnowiony po leasingu. Taki zakup, to nie tylko znaczna oszczędność dla domowego czy firmowego budżetu. Zagraniczne korporacje, biorą w leasing wyłącznie topowe linie sprzętu, najlepszych światowych producentów. Stąd też, gdy wracają one na rynek jako sprzęt poleasingowy, stanowią niespotykany gdzie indziej stosunek ceny do jakości. Takie marki jak Apple MacBook Pro, Dell Latitude czy Lenovo ThinkPad, nie bez powodu kojarzą się z prestiżem i wysoką ceną. Postaramy się tutaj pokazać, że ich przewaga, to nie tylko światowa marka i wysokie nakłady na reklamę. Takie komputery i notebooki, są naprawdę znacznie lepsze niż produkty konsumenckie z marketów.

 

Czym się różni biznesowy laptop poleasingowy i tani komputer z marketu?

 

Obecnie, przed zakupem drogiego przecież w każdym wypadku sprzętu komputerowego, zasięgamy opinii w Internecie i wśród znajomych. Fora komputerowe pełne są opisów problemów i sytuacji, które napotkali ludzie, nabywający w markecie tani laptop za 1500 czy 2000zł. Już przy pierwszym kontakcie, widać, że jest to większości przypadków, słabo wykonany kawałek plastiku. Chybotliwe i niestabilne zawiasy, odkształcająca się klapa monitora, to tylko pierwsze oznaki słabości tych budżetowych produktów. Tak jak w najtańszych samochodach, otrzymujemy w nich najsłabsze procesory, tanich linii Intel Celeron, Atom czy Pentium. Jeżeli dodać do tego małą ilość pamięci RAM (zwykle 4GB) i ograniczoną powierzchnię dyskową, okazuje się, że taki laptop nie do końca wypełnia obecne minimalne wymagania Windows 10. Wystarczy zresztą wziąć taki sprzęt do ręki. Porównać, jak zachowują się zawiasy Lenovo ThinkPad czy taniej serii IdeaPad. Jak świeci matryca IPS laptopa Dell Latitude i taniego notebooka z marketu.

 

Laptopy poleasingowe Warszawa - wydajne procesory

 

 

Wydajne procesory Intel Core i5 i Core i7

 

Biznesowe laptopy poleasingowe, które najczęściej kupują Warszawiacy, wyposażone są w profesjonalne procesowy, najwyższych linii amerykańskiej firmy Intel. Od niedawna firma AMD próbuje odzyskać część tego rynku poprzez bardzo udaną linię procesorów Ryzen. Jednak na rynku biznesowym, dominacja procesorów Intela jest niemal absolutna. Tak więc, tanie laptopy marketowe, to słabe procesory Celeron czy Pentium, a biznesowy laptop poleasingowy to Intel Core i5 lub Core i7. Dla pewności, warto sprawdzić w wyszukiwarce, ile kosztuje najtańszy (nawet konsumencki) laptop wyposażony w procesor Intel Core i7. Warto też pamiętać, że sam procesor to jeszcze nie wszystko. Tanie laptopy gamingowe, wyposażone w mocne procesory i słabe chłodzenie permanentnie się przegrzewają. Prowadzi to do ogromnego spadku wydajności (Thermal Throttling), a w perspektywie do wcześniejszego zużycia takiego komputera.

 

Laptopy poleasingowe Warszawa za 1500zł

 

 

Laptopy poleasingowe za około 1500zł

 

Za tą cenę w markecie dostaniemy kawałek plastiku, z niepoważnym procesorem i najczęściej bez żadnego systemu operacyjnego. Wiemy już, że sprzęt poleasingowy zapewni nam wydajny procesor. W jego cenie otrzymamy także legalny system operacyjny Windows 10 64bit. Nie będzie to żadna podejrzana wersja próbna czy okrojona Windows 10 w trybie S (pozwala korzystać wyłącznie z aplikacji zakupiony w Microsoft Store). Oryginalność systemu, potwierdzi nowa naklejka z programu Microsoft Authorized Refurbisher. Potwierdza ona, że jest to legalny system dla komputerów odnowionych. W tym przedziale cenowym możemy wybierać wśród trzech najbardziej prestiżowych linii laptopów biznesowych. W zależności od naszych preferencji estetycznych, mogą to być poleasingowe laptopy następujących marek:

 

  • Wytrzymałe laptopy Lenovo ThinkPad (marka IBM przejęta w 2005 przez chińską korporację Lenovo). Znane i używane nie tylko w korporacjach, ale także przez NASA i szereg armii,
  • Eleganckie i prestiżowe notebooki Dell Latitude. Znacznie przewyższają one jakością „cywilne” modele Dell Inspirion. W taki sprzęt wyposażona jest większość kadry zarządzającej polskich i zagranicznych korporacji,
  • Zgrabne i lekkie ultrabooki HP EliteBook. Charakteryzuje je wykonanie z najlepszych materiałów i elementy wyposażenia premium. Znajdziemy wśród nich głośniki sygnowane przez legendarną duńską firmę hi-fi Bang und Olufsen,
  • Japońskie laptopy Fujitsu, które ciągle noszą dumne oznaczenie Made in Japan. Poza nowoczesnym wzornictwem, wyróżnia je zastosowanie najlepszych materiałów i szeregu dodatkowych zabezpieczeń danych.

 

Laptop poleasingowy to dysk SSD i wysokiej klasy matryca

 

Kolejna pułapka, która czeka na osoby nabywające tanie laptopy z marketów to nośniki danych. Możemy trafić na reklamę typu „aż 1TB na dane”. Obiecują nam, że pomieścimy wszystkie filmy i zdjęcia. Nie wspominają, że dysk talerzowy HDD, już po paru tygodniach ulegnie fragmentacji i taki system będzie się budził do pracy parę minut. Do tego hałas, zgrzytanie i przegrzewanie się laptopa. Dostępne u nas laptopy poleasingowe są wyposażone w nowe, półprzewodnikowe dyski SSD. W marketach zdarza się, że zamiast SSD, tani laptop wyposażony jest tylko w kartę pamięci MMC, o pojemności 32GB. Zakładając, że obecnie sam system operacyjny Windows 10 zajmuje ok. 50GB, możemy sobie wyobrazić gorycz nabywców takich urządzeń. Podobna sytuacja jest z wyświetlaczami LCD. Laptopy biznesowe, a co za tym idzie poleasingowe, to najczęściej topowe matryce IPS. Cechuje je świetne odwzorowanie barw, wysoki kontrast oraz szerokie kąty widzenia. Tanie laptopy marketowe, to większości znacznie słabsze wyświetlacze typu VA i TN.

 

Laptopy poleasingowe Warszawa klasa A+

 

 

Warszawa wybiera laptopy poleasingowe klasa A+

 

Na rynku funkcjonuje wielu sprzedawców sprzętu poleasingowego. Pomijamy tutaj oszustów z Olx i Allegro, którzy oszukują Klientów odnośnie parametrów i możliwości oferowanego sprzętu. Renomowani sprzedawcy, używają skali oceny stanu komputerów po leasingu w oparciu o pierwsze litery polskiego alfabetu. Pamiętajmy, że w każdym wypadku będą to laptopy używane, stąd też nawet klasa A+, nie oznacza, że będzie to sprzęt nowy. Laptopy klasy B, mogą mieć poobijane rogi, niedziałające porty USB, czy inne niedostatki. Klasa A, to już sprzęt absolutnie sprawny, plus i minus oznaczają tutaj jego walory estetyczne. My sprzedajemy prawie wyłącznie laptopy poleasingowe klasy A+. Oznacza to, że te używane komputery są całkowicie sprawne (każdy element i funkcja założona przez producenta) i świetnie wyglądają. Warszawa to siedziba wielu prestiżowych firm, stąd też większość nabywców kupuje właśnie takie komputery po leasingu. Taki laptop można spokojnie dać pracownikowi do pracy, czy pojawić się z nim na spotkaniu biznesowym.

 

Price to performance, czyli stosunek ceny do jakości

 

Ten ekonomiczny współczynnik jest ulubionym, dla każdego efektywnego biznesmena i miłośnika rozsądnych zakupów. Komputer czy laptop poleasingowy to jeden z koronnych przykładów działania tej zasady. Kupujemy znacząco lepszy sprzęt, jednocześnie płacąc mniej. Dostajemy lepsze wykonanie, materiały i podzespoły. Przypomina to zakup dwuletniej limuzyny wysokiej klasy, zamiast przysłowiowego „golasa” z salonu, wyposażonego w silnik o pojemności 1 litra. Stąd też Warszawa, to miejsce, gdzie markowe laptopy poleasingowe, z legalnym systemem Windows, sprzedają się znakomicie. Jeżeli nie udało nam się pokazać wszelkich zalet takiego zakupu, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultacji chętnie doradzą w zakresie zakupu sprzętu do firmy, czy do pracy lub nauki w domu.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl