Biznesowe laptopy poleasingowe

Tanie używane laptopy poleasingowe i notebooki po leasingu

Sortuj produkty
sortuj wg :

Laptop poleasingowy to sprzęt z najwyższej półki, dostępny często znacznie taniej niż marketowa elektronika konsumencka. Biznesowe linie notebooków Dell Latitude czy Lenovo ThinkPad, wyróżniają się nie tylko wydajnymi podzespołami, ale także najwyższej klasy materiałami i jakością wykonania. Stąd też, jak nowe, takie komputery są bardzo drogie. Jako laptopy poleasingowe, można je kupić za małą część początkowej ceny. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i użytkowników indywidualnych.

 

Klasa A+ oznacza sprzęt poleasingowy, który chociaż jest używany, to jednak znajduje się w znakomitym stanie technicznym i bardzo dobrze wygląda. Wszystkie elementy i funkcje takiego laptopa są absolutnie sprawne. Obudowa może nosić minimalne ślady użytkowania, niemniej często taki laptop wygląda praktycznie jak nowy. W każdym przypadku, udostępniamy na życzenie dodatkowe fotografie danego egzemplarza – prosimy w takimi wypadku o wiadomość lub kontakt telefoniczny.

 

Jako sprzęt do pracy, poleasingowe laptopy występują w szeregu wariantów użytkowych. Może to być ultrabook, którego głównym zadaniem jest bardzo długa praca na zasilaniu bateryjnym. Laptop dla grafika, to z kolei potężny procesor i dedykowana karta graficzna. Ceną za taką moc, jest znacznie skrócony czas pracy na baterii. Typowe laptopy biznesowe, świetnie sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, jak i przy zadaniach domowych. Wysokiej jakości wyświetlacze, przydadzą się także podczas rozrywki – oglądania filmów i grania w proste gry komputerowe.

Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl